категорії: блоґ-запис

Соліста гурту «MORJ» забирають у армію

теґи: MORJ, TMIN, Творча майстерня TMIN, Харків, квартирник

Копия IMG_7885Адже Сергію Бєлозьорову знову 17!

Обійми, привітання, урочисте відкорковування дитячого шампанського і листівка, яку підписував кожен, передаючи по колу. Здається, довкола творчої майстерні «TMiN» вже зібралася справжня родина. Харківський гурт «MORJ» дав святковий квартирник, присвячений дню народження соліста Сергія Бєлозьорова.

Цього разу хлопці виконували не тільки композиції зі свіжого альбому «Пластилінова балерина». Згадали такі давні пісні, як «Прогулянка» із першого альбому «Балконник», який писався вживу на балконі й запис якого тепер дуже важко дістати. «Ми цих пісень уже майже не виконуємо, але коли ми були у Москві, нас попросили пограти щось про політику. От ми і згадали…» — розповів Сергій. Порадували також дечим новим.

Не обійшлося й без історій. «Є пісні, які без історій просто не працюють!», — посміхнувся Морж перед піснею «НЛА». Але Гендель, контрабасист, запенив, що вже не лишилося харків’янина, який їх не чув. Як завжди, багато пісень були із присвятами. «Шиворот-навыворот» — Ромі Звєрєву, «Каролина» — гітаристу Ромі Галаборді за «уміння вигадувати неординарні фрази», а танго-регі «Ленин на танцах» — сьогоднішнім політикам.

Коли Сергій саме присвячував комусь чергову пісню, до кімнати внесли святковий пиріг зі свічками і бенгальськими вогнями. Гендель спробував перерахувати свічки—але хтось вигукнув, що Сергію знову 17 і його скоро заберуть в армію. Сергій загасив усі свічки і відставив пиріг убік, а Гендель весь залишок вечору тихенько його під’їдав. Коротше кажучи, вийшло дуже тепло і по-рідному.

Нагадаємо, що зараз «MORJ-і» гастролюють Україною і Росією зі своїм першим студійним альбомом «Пластилінова балерина», тож чекайте гурт у вашому місті!

Віта Жуган,
творча майстерня TMiN